• Wpisów:738
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 14:15
  • Licznik odwiedzin:50 305 / 2460 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Na zewnątrz dziewczyna zła, wredna, chamska, nie dająca się kochać.. a w środku miała serduszko z lukru . tylko ze strachu przed odrzuceniem ...otoczyła je drutem kolczastym aby nikt więcej jej nie zranił...
 

 
I pewnego roku, trzynastego miesiąca, 32 dnia, o godzinie 25:61 spotkam chłopaka mojego życia.
 

 
Są takie dni, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża i są takie dni, w których człowiek rzucałby jeżem w innych ludzi.
 

 
Gdybym miała wybierać między kochaniem Ciebie, a oddychaniem, to wzięłabym ostatni oddech by powiedzieć, że Cię kocham.
 

 
Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora
 

 
Babciu widziałaś może moje tabletki z napisem LSD? -Pierdol tabletki! widziałaś tego smoka w kuchni?
 

 
Miałeś ją na wyciągniecie ręki, nawet za bardzo nie musiałeś się starać, wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim ..
 

 
Codziennie obiecuję się, że 'od jutra' się zmienię i będę inna Ale mam pecha, bo codziennie jak się budzę to jest 'dzisiaj'
 

 
kocham spotykać cie przypadkiem. mogę ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie mogę o tobie zapomnieć , ale może ja wcale nie chcę.
 

 
bądź moim Tristanem, pierdolonym Romeem. a nawet Shrekiem. ale bądź.!
 

 
zapominanie . ? to tak jakby kolejnymi fragmentami wypruwać sobie z piersi serce . to zabijanie . niszczenie cząstki będącej jednym z ostatnich dowodów na to, że byliśmy kiedyś szczęśliwi .
 

 
i spróbuję się z ciebie wyleczyć. wiem, będzie kosmicznie ciężko, ale będę walczyć, bo wiem, że o ciebie już nie warto się starać . idź, bądź szczęśliwy.
 

 
Boże! Proszę Cię o mądrość, żebym mogła zrozumieć mężczyznę. O miłość, żebym mogła mu przebaczyć. O cierpliwość, żebym mogła znieść jego humory. Nie proszę cię o siłę, bo bym go zajebała!
 

 
pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twoją ulubioną bluzę było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.
 

 
Marzyć i myśleć, chociaż życia nie pokolorował Disney.♥
 

 
Czy można kochać nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę' ,a 'błagam, wróć'.
 

 
- Mam problem . - Jaki ?- Ty jesteś moim problemem...- Podobno z problemami najlepiej sie przespać.
  • awatar Hola !: hahaha. dobree. :D
  • awatar Marlenkaa ♥: hej jeśli masz chwilkę czasu to wpadnij do mnie i zostaw jakiś komentarz ;** Sorki za spam ;** PS:Pomysłowy wpis ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
nauczmy się doceniać przyjaciół, bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości. bo gdy ten 'jedyny' odejdzie to z kim potem będziesz wylewała smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Rok temu przechodziłam koło Ciebie obojętnie, mając świadomość, że większość lasek w szkole Cię pożąda.. Dziś? dziś to one mają Cię w dupie, a ja myślę o Tobie 24 na dobę.
 

 
- jesteś głupia. - nie możesz powiedzieć , że jestem głupia , możesz powiedzieć moim zdaniem jesteś głupia. - moim zdaniem jesteś głupia. - w dupie mam twoje zdanie.
 

 
- ładna dzisiaj pogoda , świeci słońce , nie ma wiatru , kocham Cię i nawet ciepło jest , nie? - coo ? - no mówię , że ciepło jest.
 

 
ej, Mała - nie płacz . rób wszystko - pij, pal, klnij ile wlezie, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz . nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna .
 

 
Pamiętaj, nie całuj mnie przy bramie. To prawda- miłość jest ślepa. szkoda, żę sąsiedzi nie
 

 
Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić, serce Ci pęka, a Ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i dalej grasz.

Polecam stronke - http://www.facebook.com/pages/Kochanie-W-dupie-mam-Twoje-zdanie/260033274073604